KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

I.CELE KONKURSU:

• Umożliwienie uczniom zaprezentowania swoich talentów.
  • Popularyzowanie polskich tradycji świątecznych.
  • Nauka zdrowej rywalizacji i logicznego myślenia.
  • Pogłębianie i doskonalenie technik informatycznych.
  1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum.

III. Organizator przewiduje dwie kategorie wiekowe:

a)klasy I-III szkoły podstawowej dowolna technika plastyczna (rysowanie, malowanie, wyklejanie). Maksymalny format pracy A4. Z tyłu pracy proszę wpisać: imię i nazwisko oraz klasa ucznia.

b)klasy IV-VII oraz klasy gimnazjalne forma multimedialna (maksymalnie dwa slajdy- z tym, że drugi slajd jest informacją dotyczącą autora-imię i nazwisko, klasa )

1. Prace uczestników będą oceniane przez Komisję, która uwzględni: poziom artystyczny wykonanej pracy, pomysłowość i oryginalność, estetykę pracy, nawiązanie do tradycji oraz ciekawą treść życzeń.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną kartkę. Praca musi być stworzona indywidualnie. Termin jej dostarczania upływa 20 grudnia br. Swoje dzieła można oddać osobiście w szkole ( prace na kartkach) albo przesłać drogą e-mailową (prace multimedialne) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Wyniki konkursu będą podane do 05.01.2018r.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU… Katarzyna Macioszek i Marta Olszowska