Szkoła Podstawowa nr 7

ul. Kołłątaja 1 44-230Czerwionka-Leszczyny

Start


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/g6debiensko/public_html/aki/templates/dd_kids_90/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Wycieczka klasy 5

12 grudnia br. klasa V uczestniczyła w przedświątecznej wycieczce do fabryki bombek Armar w Bęble. Opiekunami wyjazdu były p.Agata Włodarczyk-Piszcz, p.Marta Olszowska oraz p.Barbara Domżoł. Uczniowie brali aktywny udział w warsztatach, gdyż samodzielnie malowali wybrane bombki choinkowe, które potem zabierali do domu oraz zwiedzali zakład, słuchając prezentacji dotyczącej poszczególnych etapów produkcji ozdób szklanych. Ponadto dodatkową atrakcją wycieczki była wizyta w muzeum bursztynu oraz fabryce cukierków, w której uczniowie wraz z opiekunami zaznali niezwykłych słodkości prezentowanych wyrobów. Wyjazd można uznać za udany i na pewno wywoła miłe wspomnienia.